Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Thursday 20 September 2018
Boys Under 12 Div 1 2018 Extended Season
Holycross B22Murroe BHolycross18:15James Galvin
Herbertstown30Castle RoversAnthony Baggott Park18:15
Wednesday 19 September 2018
Cullen30Castle UnitedAisling Park18:15
Kilfrush Crusaders42KnockaineyElton Sportsfield18:15Noel Maguire
Sunday 16 September 2018
Girls Under 16 Premier 2018 Extended Season
Aisling Annacotty10Regional UnitedAnnacotty17:30James Galvin
Girls Under 12 Premier 2018 Extended Season
Aisling Annacotty61MurroeAnnacotty16:00James Galvin
Kilmallock United04Limerick BellesGortboy17:00Noel Maguire
Saturday 15 September 2018
Boys Under 14 Div 1 2018 Extended Season
Herbertstown33KnockaineyAnthony Baggott Park14:30Mark Murphy
Pallas United04Castle UnitedCommunity Field14:30Ray Ryan
Boys Under 12 Premier 2018 Extended Season
Galbally10Cappamore CelticCarrickrockle10:00Pat Moloney
Kilmallock United50Croom UnitedGortboy12:30T O Sullivan
Boys Under 12 Div 1 2018 Extended Season
Murroe B30Castle RoversTubber12:30
Knockainey51Castle UnitedKillyballyowen12:30James Galvin
Girls Under 16 Premier 2018 Extended Season
Ballylanders41Charleville AFCCastle Park18:15Pat Moloney
Kilmallock United20HolycrossGortboy18:15Moss Lynch
Girls Under 12 Premier 2018 Extended Season
Charleville A20BallylandersTim Fitzgerald Park16:30T O Sullivan
Holycross A61Regional UnitedHolycross17:30Noel Maguire
Girls Under 12 Div 1A 2018 Extended Season
Knockainey40Castle UnitedKillyballyowen16:30Pat Moloney
Holycross B10Regional United BHolycross18:30Noel Maguire
Wednesday 12 September 2018
Boys Under 15 Premier 2018 Extended Season
Knockainey13Cappamore CelticKillyballyowen18:30Mark Murphy
Kilmallock United63Castle RoversGortboy18:30Pat Moloney
Kilfrush Crusaders15Charleville AFCElton Sportsfield18:30Noel Maguire
Holycross14CullenHolycross18:30James Galvin
Sunday 9 September 2018
Girls Under 14 Premier 2018 Extended Season
Holycross05Regional UnitedHolycross16:30Mark Kennedy
Girls Under 14 Div 1A 2018 Extended Season
Murroe42Aisling AnnacottyTubber16:30T O Sullivan
Girls Under 14 Div 1B 2018 Extended Season
Castle United22Limerick BellesMartinstown16:30Moss Lynch
Mungret Regional FC01Regional BMungret16:30James Galvin
Girls Under 12 Div 1B 2018 Extended Season
Herbertstown50Aisling Annacotty BAnthony Baggott Park14:00T O Sullivan
Charleville AFC B03Regional United CTim Fitzgerald Park16:30Noel Maguire
Saturday 8 September 2018
Boys Under 15 Premier 2018 Extended Season
Kilfrush Crusaders03CullenAisling Park14:30T O Sullivan
Herbertstown00HolycrossAnthony Baggott Park14:30Mark Kennedy
Charleville AFC61Kilmallock UnitedTim Fitzgerald Park14:30Mike Walsh
Castle Rovers16KnockaineyFedamore16:00Pat Moloney
Boys Under 13 Premier 2018 Extended Season
Holycross16Kilfrush CrusadersHolycross12:30Ryan McCann
Cappamore Celtic05Charleville AFCCommunity Field12:30James Galvin
Cullen52HerbertstownAisling Park12:30T O Sullivan
Boys Under 13 Div 1 2018 Extended Season
Croom United33GalballyStation Road14:30James Galvin
Knockainey22Castle UnitedKillyballyowen14:30Noel Maguire
Total : 38